• WESOŁA PSZCZOŁA-MALOWANE WIERSZE

„Prawie 120. dzieci ze szkół podstawowych Łomży i powiatu łomżyńskiego wzięło udział w trzeciej edycji konkursu poetycko-plastycznego „Wesoła pszczoła-malowane wiersze”.
            Promujący ekologię i ochronę pszczół konkurs „Wesoła pszczoła-malowane wiersze” to jeden z punktów programu kwietniowych „Dni literatury dziecięcej” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży, zaproszonej do jego współorganizowania przez Stowarzyszenie Miód na Serce. Jest on kierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych z Łomży i powiatu łomżyńskiego, mających napisać wiersz o pszczołach i wykonać pracę plastyczną będącą jego ilustracją." /cyt.4ŁOMŻA/.
               Uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczyli w tym konkursie.
            Wyróżnienie otrzymała uczennica  Julia Komorowska – klasa II a.
            Łomżyńskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami  doceniło pracę  Aleksandra Czaplickigo – klasa III d.
            W konkursie również wzięli udział : Wanda Nowicka - klasa III d, Dominik Mieczkowski - klasa I a, Alicja Urban - klasa II c, Dagmara Wachuta - klasa II a.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

• IGRZYSKA DZIECI W LEKKOATLETYCE

• W dniu 02 czerwca na stadionie MOSiRu w Łomży odbył się półfinał
            wojewódzki Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce. Nasza szkoła osiągnęła następujące wyniki:

-200m III miejsce Szczubełek Adrian

-600m II miejsce Szczęsny Dominik

-1000m I miejsce Kuźma Artur

III miejsce Wądołowski Maciej

IV miejsce Popiołek Maciej

-kula V miejsce Włodarczyk Filip

-sztafeta 4x60m III miejsce Sulkowski Adam, Bandzul Tomasz, Szczubełek Adrian i Kuźma Artur.

Wszyscy wymienieni awansowali do finału wojewódzkiego.