• SZKOŁA JĘZYKOWA EDOO.PL

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła nawiązała współpracę ze Szkołą Językową Edoo.pl, która już od ponad 15 lat prowadzi lekcje angielskiego online dla dzieci. Są one doskonałym uzupełnieniem zajęć szkolnych, również w okresie wakacyjnym, kiedy to pozwalają nie stracić kontaktu z językiem obcym.

Zajęcia prowadzone przez Edoo.pl mają szereg atutów, wśród których wymienić możemy między innymi:

• dopasowanie do poziomu ucznia,

• opiekę dedykowanego lektora polskojęzycznego lub native speakera,

• zajęcia opierające się na konwersacji,

• dowolne godziny odbywania się zajęć,

• przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty oraz matury.

Ceny zajęć indywidualnych są bardzo zbliżone do kosztu grupowego kursu co jest dodatkowym atutem. W ramach naszej współpracy mogą Państwo również skorzystać z darmowych zajęć próbnych oraz zniżki 10 procent z kodem rabatowym SPLATO, który należy podać na stronie https://edoo.pl/ w formularzu zapisu, w komentarzu.